Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)Russian (CIS)

PCC na świecie

Reklama
Reklama
Reklama
Certyfikaty

Certyfikat ISO

Jesteśmy dumni z realizowanej polityki jakości i środowiska oraz wdrożonego i funkcjonującego nieprzerwanie od 1999 rok systemu jakości oraz od 2008 systemu środowiskowego. Fakt ten został ponownie potwierdzony przez firmę Dekra Certification Sp. z o.o. przyznaniem w lipcu 2012 certyfikatu zintegrowanego systemu jakości i środowiska zgodnego z nową normą EN ISO 9001:2008 i EN ISO 14001:2004.

Certyfikat obejmuje:

Projektowanie, produkcja i sprzedaż płynnych środków do utrzymania czystości w gospodarstwie domowym, środków do pielęgnacji ciała, profesjonalnych środków czystości dla przemysłu spożywczego i firm sprzątających.

Uzyskane certyfikaty systemu zarządzania jakością i systemu zarządzania środowiskowego, które prezentujemy na naszej stronie internetowej są ważne, ponieważ stanowią poświadczenie naszych kompetencji w dziedzinie zarządzania jakościowego i środowiskowego, ale tak naprawdę liczy się tylko to, w jakim stopniu potrafimy zabezpieczyć interesy naszych klientów, a funkcjonujący w PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o. o. system zarządzania jakością wspierany przez system zarządzania środowiskowego, dostarcza nam wielu narzędzi wspomagając realizację tego celu.

Certyfikat Ecolabel
ecolabel

Nasze produkty z linii ROKO ECO posiadają certyfikat Ecolabel.

„Ecolabel” to oficjalne europejskie oznakowanie przyznawane wyrobom o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko. Wyroby z oznakowaniem EU Ecolabel, od surowców do produkcji , pakowania , dystrybucji i sprzedaży, są oceniane przez niezależnych ekspertów w celu zapewnienia, że spełniają kryteria, które zmniejszają wpływ na środowisko.

Czyste piękno
Biala-lista

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości działa od 1992 roku. Jest organizacją pożytku publicznego, a jego członkami są krajowi oraz międzynarodowi producenci działający w branży kosmetycznej i środków czystości. Misją Stowarzyszenia jest promocja, rozwój oraz ochrona interesów branży kosmetycznej i środków czystości w Polsce.

Cel ten realizujemy poprzez:
- wspieranie edukacji konsumenta
- udział w procesie tworzenia uregulowań prawnych, zapewniających bezpieczne
wytwarzanie i stosowanie produktów oraz ich składników
- popieranie i wdrażanie dobrych praktyk w biznesie
- fachowe doradztwo w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę

Obszary działania i zainteresowania
- Kosmetyki
- Środki czystości
- Produkty biobójcze
- Opakowania produktowe
- Surowce chemiczne i kosmetyczne
- Istotne dla branży aspekty produkcji i handlu


Certyfikat AISE
 
Certyfikat Odpowiedzialność i Troska